Haber Detayı
03 Mart 2019 - Pazar 19:03 Bu haber 1124 kez okundu
 
Ak Parti İl Başkanı Bayram Şenocak'tan 5 İlçeye Ziyaret
Ak Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak, seçim çalışmaları kapsamında ilçe ziyaretlerinde bulundu.
- Haberi
Ak Parti İl Başkanı  Bayram Şenocak'tan 5 İlçeye Ziyaret

 
 

Ak Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak, seçim çalışmaları kapsamında ilçe ziyaretlerinde bulundu.

31 Mart Yerel Seçimleri öncesi İl Başkanımız, seçim irtibat bürolarını, vatandaşları ve esnafları ziyaret etti. İl Başkanımız Şenocak bu kapsamda Küçükçekmece, Bahçelievler, Bakırköy, Kağıthane ve Zeytinburnu ilçelerimizi ziyaret etti. İlk olarak İl Başkanımız, Sabahattin Zaim Üniversitesi’nde Cuma namazı kıldı ve ardından cami açılışına katıldı. Burada yaptığı açıklamada, “Diyanet İşleri Başkanımız Ali Erbaş'ın katılımlarıyla, Hafız İhsan ve Hacı Şükran Özokur Camii'nin açılışını gerçekleştirdik. Bu güzel eserde emeği geçenlerden, Sabahattin Zaim Üniversitesi avlusuna bu kıymetli eseri kazandıranlardan Rabbim razı olsun” dedi.

Açılıştan sonra Küçükçekmece Halkalı’da bulunan seçim irtibat bürolarını gezen İl Başkanımız, “Küçükçekmece İlçe SKM ve Tevfikbey Mahallesi Seçim İrtibat Büromuzda vatandaşlarımız ve teşkilat mensuplarımızla buluşarak, teşkilatımızın heyecanına şahitlik ettik. Küçükçekmece'miz 31 Mart akşamı çok daha güçlü ve emin adımlarla geleceğe yürüyecek inşallah” açıklamalarında bulundu.

VATANDAŞ TANZİM SATIŞLARDAN MEMNUN

Küçükçekmece’de Cuma namazı çıkışı tanzim satış noktasına da uğrayan İl Başkanımız Şenocak, burada sebze alan ve marketlerin fiyatlarından şikayetçi olan bir kadın ile sohbet etti. “Sayın Cumhurbaşkanımızın bu işe el atmasıyla fiyatlar aşağıya çekildi. İlgili bakanlıklarımızın ve Cumhurbaşkanımızın ilgileriyle rantı da yendik inşallah” diyen İl Başkanımıza vatandaşlardan destek geldi. Tanzim satış alanından alışveriş yapan kadın, “Allah razı olsun sizlerden çok memnunuz. Vallahi meyve-sebze alamıyorduk. Siz yetiştiniz bize” diye karşılık verdi.

VATANDAŞIN TELEFONUNU YANITLADI

İl Başkanımız, Küçükçekmece’deki temaslarının ardından Bahçelievler’de çalışmalarını sürdürdü ve seçim irtibat bürolarında vatandaşlarla buluştu. “Bahçelievler İlçe SKM ve Çavuşpaşa Mahalle Seçim İrtibat Büromuzda kıymetli teşkilat mensuplarımızla buluştuk. Bahçelievler'imizi 2023 vizyonumuzla daha iyiye ve güzele eriştirecek projelerimizi konuştuk, seçime yönelik çalışmalarımızı değerlendirdik” diyen İl Başkanımız, Bahçelievler’de bir taksi durağına uğradı. Burada durağa gelen bir telefonu da cevaplayan İl Başkanımız, vatandaşa hem taksi gönderdi hem de tanzim satışları ve seçim ile alakalı sohbet etti. 

Duraktan taksi istemek için arayan vatandaşın telefonunu yanıtlayan İl Başkanımız, ilk olarak taksi isteyen vatandaşın adresini aldı. Ardından, taksinin ne zaman geleceğinin sorulması üzerine, kendisinin yoğun olduğunu ve gelemeyeceğini söyleyerek, “Ben AK Parti İstanbul İl Başkanı’yım. Taksici arkadaşları ziyarete geldik. Taksici arkadaşlar da yoğun, telefonlara ben bakıyorum” dedi. Telefondaki vatandaş son dönemde uygulanan tanzim satışlarından ötürü Başkan Şenocak’a teşekkür etti. Buna karşılık, “Cumhurbaşkanımızın iradesi sayesinde bu rantın belini kırdık. İnşallah bundan sonra çok daha iyi olacak” dedi. Daha sonra telefondaki vatandaşı İl Başkanlığımıza davet eden İl Başkanımız, “Bir gün çaya bekliyorum inşallah” ifadelerini kullandı.

Taksiyi vatandaşa yönlendiren İl Başkanımız, irtibat numarası da vererek hızlı bir şekilde ulaşılmasını istedi.

ÇOCUKLARA ÖZEL İLGİ

Seçim irtibat bürolarına yaptığı ziyaretler sırasında İl Başkanımız, çocuklara ve yaşlılara özel ilgi gösterdi. Çocuklara hediyeler de veren Şenocak, yaşlı ve engelli vatandaşların halini hatırını sordu.

Bakırköy, Kağıthane ve Zeytinburnu’da SKM ve irtibat büroları ziyaretlerini sürdüren İl Başkanımız, bu ziyaretlerinde özetle şöyle konuştu:

“Belediye İşi Gönül İşi anlayışıyla çok çalışacak, güzel bir başlangıç ve yeni hedefler için gönüllere dokunacağız. 31 Mart akşamı yeniden güçlü bir destan daha yazacağız, yeniden zaferimizi kutlayacağız inşallah.

Kaynak:www.akpartiistanbul.com

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ak, Parti, İl, Başkanı, , Bayram, Şenocak'tan, 5, İlçeye, Ziyaret, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı