Haber Detayı
17 Eylül 2019 - Salı 22:30 Bu haber 1315 kez okundu
 
Ak Parti İl Başkanı Şenocak’tan Sultangazi’ye ziyaret
Ak Parti İl Başkanı Bayram Şenocak Sultangazi Belediyesi’ni ziyaret etti. İlçe Teşkilatı ile bir araya geldi.
SİYASET Haberi
 Ak Parti İl Başkanı Şenocak’tan Sultangazi’ye ziyaret

Ak Parti İl Başkanı Bayram Şenocak Sultangazi Belediyesi’ni ziyaret etti. İlçe Teşkilatı ile bir araya geldi.


İl Başkanımız Bayram Şenocak, seçimlerde AK Parti ile yoluna güçlü bir şekilde devam eden Sultangazi Belediyesi’ni ziyaret ederek Belediye Başkanı Abdurrahman Dursun’u tebrik etti.

Belediye Başkanı Abdurrahman Dursun ile Sultangazi için projelendirilen çalışmaları değerlendiren İl Başkanımız Bayram Şenocak; “Yeni dönemde ilçemizin her konuda daha da ileri noktaya ulaşacağına yürekten inanıyorum. Sultangazi’mizin belediyecilik vizyonu geniş ve pozitif enerjisi yüksek bir Belediye Başkanı var. Sultangazili hemşehrilerimize yaraşan eserler ve hizmetler üretilmeye devam edilecek. Buna yürekten inanıyorum. Hamdolsun Sultangazi AK Parti Belediyeciliğini iyi tanıyor, biliyor. Milletimize hizmet yolunda Belediye Başkanımız ve ekibine başarılar diliyorum” dedi.

Günün anısına çekilen hatıra fotoğrafının ardından Belediye binasından ayrılan İl Başkanımız Bayram Şenocak, ziyaretinin ardından Sultangazi Teşkilatı ile bir araya geldi.

Belediye ziyaretinin ardından Sultangazi İlçe Teşkilatımızın 3 Kademe İlçe Yönetimi, Meclis Üyeleri ve Mahalle Başkanları ile bir araya gelen İl Başkanımız Bayram Şenocak; “31 Mart’ta Sultangazi'mizdeki başarının mimarı hanım kardeşlerimizi, genç kardeşlerimizi, tüm teşkilatımızı samimi gayret ve emeklerinden dolayı tebrik ediyorum. Gece gündüz demeden samimiyetle, sabırla ve özveriyle çalışarak bu başarıyı elde ettik. Çalışınca oluyor, Elhamdülillah! Bizler emanetçiyiz, makamlarımızın hepsi bize emanet. Her birimiz bu emanetlerin kıymeti bilmeli, ona göre çalışmalı ve gayret göstermeliyiz. Liderimiz, Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın gösterdiği gayreti ve sarf ettiği enerjiyi kendimize örnek alarak çalışmalıyız.” dedi.

www.akpartiistanbul.com

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: , Ak, Parti, İl, Başkanı, Şenocak’tan, Sultangazi’ye, ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı