Haber Detayı
07 Şubat 2020 - Cuma 01:33 Bu haber 552 kez okundu
 
Ak Parti İstanbul İl Başkan Bayram Şenocak Ziyuaretlere Devam Ediyor.
Ak Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak, İlim Yayma Vakfı ile İstanbul Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’ni ziyaret etti.
SİYASET Haberi
 Ak Parti İstanbul İl Başkan Bayram Şenocak Ziyuaretlere Devam Ediyor.

 
 

 Ak Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak, İlim Yayma Vakfı ile İstanbul Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’ni ziyaret etti.

İlim Yayma Vakfı Mütevelli Heyet Başkanı Yücel Çelikbilek’i makamında ziyaret eden İl Başkanımız Şenocak, çalışmaları hakkında Vakıf Başkanı Çelikbilek ile fikir alışverişinde bulundu. Vakıf hizmetlerinin tarihimizde ve kültürümüzdeki önemine işaret eden İl Başkanımız Şenocak, “İlim rütbesi, rütbelerin en yücesidir” şiarıyla ilim sancağını yere düşürmeden sürdürdükleri çalışmalarından dolayı başarı dileklerini ilettiği Çelikbilek’e, bu güzel ev sahipliklerinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Vakıf Başkanı Çelikbilek de ziyaretleri için İl Başkanımıza teşekkürlerini iletti.

İl Başkanımız Bayrak Şenocak, Bakırköy’de bulunan İstanbul Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’ni (İSTESOB) ziyaret etti. İSTESOB Başkanı Faik Yılmaz ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile Birlik çalışmaları hakkında değerlendirmelerde bulunan İl Başkanımız Şenocak, esnaf ve sanatkarların ticari, teknik ve eğitim alanındaki gelişimlerine katkı sunan Birliğe çalışmalarından ötürü başarı diledi. Birlik Başkanı Yılmaz, ziyaretlerinden ötürü İl Başkanımız Şenocak’a teşekkür etti. Görüşmede Sivil Toplum ve Halkla İlişkilerden Sorumlu İl Başkan Yardımcımız Kemal Uyumaz da hazır bulundu.

Eski Mahalle Başkanına ziyaret

İl Başkanımız Şenocak ayrıca, rahatsızlığı sonrası tedavisi devam eden önceki dönem Ataşehir Yenisahra Mahalle Başkanımız Ali Cep’i evinde ziyaret etti. Ali Cep’e geçmiş olsun dileklerini ileten İl Başkanımız Şenocak, “Kendisine Rabbimden acil şifalar diliyorum” dedi. Tedavi süreci ile ilgili İl Başkanımız Şenocak’a bilgi veren Cep de, nazik ziyaretleri için İl Başkanımıza teşekkür etti. Başkanımız Şenocak’ın bir sonraki ziyareti Ataşehir Esatpaşa Mahallesi muhtarı Hüseyin Altun'a oldu. Mahallelerindeki çalışmaları hakkında Muhtar Altun’dan bilgi alan İl Başkanımız Bayram Şenocak; “Muhtarımıza mahallesi adına yürüttüğü çalışmalarda başarılar diliyorum” dedi.

www.akpartiistanbul.com

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: , Ak, Parti, İstanbul, İl, Başkan, Bayram, Şenocak, Ziyuaretlere, Devam, Ediyor.,
Yorumlar
Haber Yazılımı