Haber Detayı
28 Ocak 2020 - Salı 20:00
 
AK PARTİ İSTANBUL İL BAŞKANI BAYRAM ŞENOCAK ZİYARETLERE DEVAM EDİYOR
İl Başkanımız Bayram Şenocak, teşkilat çalışmaları kapsamında aynı günde 4 ilçeyi ziyaret ederek vatandaşlarımızla bir araya geldi.
SİYASET Haberi
AK PARTİ İSTANBUL  İL BAŞKANI BAYRAM  ŞENOCAK ZİYARETLERE DEVAM EDİYOR

 
 

İL BAŞKANIMIZDAN ZİYARETLER

İl Başkanımız Bayram Şenocak, teşkilat çalışmaları kapsamında aynı günde 4 ilçeyi ziyaret ederek vatandaşlarımızla bir araya geldi.

Başkanımız Şenocak, bir süre önce Zeytinburnu’nda bulunan özel bir hastanede başarılı bir operasyon geçiren araştırmacı yazar Yavuz Bahadıroğlu’nu ziyaret ederek “geçmiş olsun” dileklerini iletti. Bahadıroğlu da ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti ifade ederek, İl Başkanımız Şenocak’a teşekkür etti. Zeytinburnu İlçe Başkanımız Abdülselami Delibalta’nın da eşlik ettiği ziyarette, kendisini sağlıklı gördüklerini, sağlık ve afiyet temennilerini ileten İl Başkanımız, ziyaretle ilgili paylaşımında, “Tarihi Sevdiren Adam, araştırmacı yazar Sayın Yavuz Bahadıroğlu’nu geçirdiği başarılı operasyonun ardından tedavi gördüğü hastanede ziyaret ettik. Kendisine Rabbimden acil şifalar diliyorum” ifadesini kullandı.

 

ATAŞEHİR MAHALLE BAŞKANI’NA ZİYARET

İl Başkanımız Şenocak, daha sonra Ataşehir’e geçerek İçerenköy Mahalle Başkanımız Mustafa Kaya’yı iş yerinde ziyaret etti. Dış İlişkilerden Sorumlu İl Başkan Yardımcımız Fatih Öğün, Ataşehir İlçe Başkanımız Mehmed Emin Özkaya’nın da hazır bulunduğu ziyarette samimi bir sohbet gerçekleşti. Çalışmaları hakkında Mahalle Başkanımız Kaya’dan bilgi alan İl Başkanımız Bayram Şenocak, Mahalle Başkanlıklarının teşkilat çalışmalarındaki önemine değinerek, “Mahalle sakinlerinin dertleriyle dertlenen, acılarını paylaşan, mutluluklarına ortak olan, gönüllere dokunan Mahalle Başkanlarımıza çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

 

KARTAL’DA ESNAF ZİYARETİ

Ataşehir’den Kartal’a geçen İl Başkanımız, önce Kartal Soğanlık Merkez Camii Kıraathanesinde mahalle sakinlerinin çay davetine icabet ederek bir süre sohbet etti. Kartal İlçe Başkanımız Gürkan Akyol ile birlikte daha sonra esnaf ve vatandaşlarımızla buluşan İl Başkanımız Şenocak, bizzat yeni üye kayıtları gerçekleştirerek, vatandaşlarımızın AK Parti’miz ile gönül birliğini resmileştirdi.

İl Başkanımız Şenocak, Kartal ziyareti kapsamında geçen yıl 21 vatandaşımızın hayatını kaybettiği bina çökmesi olayının yaşandığı alanda da incelemelerde bulundu. Sosyal İşlerden Sorumlu İl Başkan Yardımcımız Gülten Durdu ve İBB Meclis Üyemiz Arzu Öğüt Şimşek ile beraber yetkililerden çalışmalar hakkında bilgi alan İl Başkanımız, “Geçen yıl, Orhantepe Mahallesi’nde hepimizi derinden üzen bina çökmesi hadisesi yaşanmıştı. Çöken bina ve çevresindeki riskli yapılar yıkıldı. Çevre ve Şehircilik Bakanlığımız öncülüğünde TOKİ'nin inşa ettiği yeni konutların hak sahiplerine hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

 

ŞİŞLİ’DE 3 KUŞAK ÜYE OLDU

İl Başkanımız günün sonunda ise Şişli’de bir ev ziyareti gerçekleştirdi. Şişli İlçe Başkanımız Ömer Fuat Günday, İl Yönetim Kurulu Üyemiz Osman Durmuş ve Şişli Gençlik Kolları Başkanımız Serkan Bayır’ın da hazır bulunduğu ziyarette üye çalışmalarını da bizzat gerçekleştiren İl Başkanımız Şenocak, konuk olduğu Sevim Ailesi’nin 3 kuşak fertlerini üye yaparak AK Partimize kazandırdı. Başkanımız Şenocak, Sevim ailesine samimi sohbetleri ve misafirperverlikleri için teşekkür etti.

www.akpartiistanbul.com

Kaynak: Editör:
Etiketler: AK, PARTİ, İSTANBUL, , İL, BAŞKANI, BAYRAM, , ŞENOCAK, ZİYARETLERE, DEVAM, EDİYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı