Haber Detayı
28 Nisan 2018 - Cumartesi 15:56
 
Aydem ve Gediz Elektrik, cumartesi günleri de hizmet verecek
Aydem ve Gediz Elektrik, cumartesi günleri de hizmet verecek Aydem ve Gediz, müşterilerinin abonelik işlemlerini ve fatura ödemelerini kolayca yapabilmesi, herhangi bir mağduriyet yaşamaması ve artan müşteri yoğunluğuna daha iyi hizmet verebilmek adına cumartesi günleri de tam gün hizmet vermeye başlayacak.
EKONOMİ Haberi
Aydem ve Gediz Elektrik, cumartesi günleri de hizmet verecek

Aydem ve Gediz Elektrik, cumartesi günleri de hizmet verecek

 

+ -

 

Aydem ve Gediz, müşterilerinin abonelik işlemlerini ve fatura ödemelerini kolayca yapabilmesi, herhangi bir mağduriyet yaşamaması ve artan müşteri yoğunluğuna daha iyi hizmet verebilmek adına cumartesi günleri de tam gün hizmet vermeye başlayacak.

 

28 Nisan Cumartesi 2018 tarihinden itibaren yoğun talebe göre belirlenen Aydem ve Gediz Müşteri İlişkileri Merkezleri (MİM) hafta içinde olduğu gibi cumartesi günleri de 08.00-18.00 saatleri arasında mesai yaparak tam gün müşterilerine hizmet verecek. Müşterilere kesintisiz hizmet verebilmek adına abonelik ve fatura tahsilatı işlemleri cumartesi günleri yapılacak.

 

Cumartesi günleri hizmet vermeye başlayacak Gediz MİM’leri

Manisa

Şehzadeler MİM: Peker Mah. Belediye Cad. No:42/A

İzmir

Karşıyaka MİM: Tuna Mah. 1690 Sok. No:47

Bornova MİM: Ergene Mah. 534 Sok. No:1/A

Konak MİM: Akdeniz Mah. Mimar Kemalettin Cad. No:28

Buca MİM: Kozağaç Mah. Uğur Mumcu Cad. 259 Sok. No:7/A

 

Cumartesi günleri hizmet vermeye başlayacak Aydem MİM’leri

Denizli

Saltak MİM: Sırakapılar mah. Saltak cad. No:44 /A

Aydın

Efeler Batıgazi MİM: Hasanefendi Ramazan Paşa Mah. Batı Gazi Bul. No:51/B D:8

Kuşadası MİM: Cumhuriyet Mah. Muammer Ülgen sok. no:6/B

Didim MİM: Yeni Mah. Şehit Rıdvan Çakır Cad. No:6

Nazilli MİM: Turan Mah. Kıbrıs Cad. No:73

Muğla

Fethiye MİM: Tuzla Mah. İnönü Bul. 543 Sok. No:155

Marmaris MİM: Kemeraltı Mah. 70 Sok. No:10/A

Menteşe MİM: Emirbeyazıt Mah. Hasan Ercan Cad. No:21/1 Molla Osman Apt. A Blok

Milas MİM: Hacıilyas Mah.Menteşe Cad.No:58 Zemin/1Bodrum Merkez MİM: Konacık Mah. Atatürk Bul. Pamir İş Merkezi No:114/A

 

Kamuoyuna Saygıyla Duyurulur.

Gediz Elektrik Perakende Satış AŞ ve Aydem Elektrik Perakende Satış AŞ

Saygılarımızla.

 

Bereket Enerji Grubu Hakkında

Bereket Enerji Grubu olarak, Aydem ve Gediz Elektrik bölgelerinde 4,8 milyon müşteriye verdiğimiz hizmet ile önemli bir pazar payına sahibiz. Aydem Elektrik Perakende Satış Anonim Şirketi olarak Aydın, Denizli ve Muğla illerinde yaklaşık 1,8 milyon müşteriye en avantajlı fiyatlarla elektrik hizmeti sunmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli kılmayı hedefleyen çalışmalarımızı 10 yıldır sürdürmekteyiz. 2013 yılında Gediz Elektrik Perakende Satış Anonim Şirketi’ni bünyemize katarak İzmir ve Manisa illerinde de elektrik perakende satış hizmeti vermeye başladık. İzmir ve Manisa bölgelerindeki müşteri sayımız yaklaşık olarak 3 milyona ulaştı. 

www.aydem.com   www.gediz.com

Bilgi için:

Kurumsal İletişim Yönetmenliği

Baran ÖLEKLİ 

Serhat YILDIRIM

baran.olekli@gdzenerji.com

serhat.yildirim@gdzenerji.com

Mobil: 0530 100 34 22    

Mobil: 0535 492 83 71    

Tel: 0232 344 3900 / Dâhili: 4031

Tel: 0232 344 3900 / Dâhili: 4036

Baran ÖLEKLİ
Kurumsal İletişim Uzman Yardımcısı
Kurumsal İletişim Yönetmenliği

GDZ ENERJİ YATIRIMLARI A.Ş.
Mansuroğlu Mahallesi 286/5 Sokak No:7/1
Bayraklı / İZMİR
Tel     : 0232 344 3900 
Mobil : 0530 100 3422

_________________________________________________________________________________________________________________________
Bu elektronik posta ve onunla iletilen bütün dosyalar, sadece gönderici tarafından alması amaçlanan yetkili gerçek ya da tüzel kişinin kullanımı içindir. Eğer söz konusu yetkili alıcı değilseniz bu elektronik postanın içeriğini açıklamanız, kopyalamanız, yönlendirmeniz ve kullanmanız yasaktır ve yasal değildir. Eğer bu mesajı yanlışlıkla aldıysanız lütfen gönderen ile temasa geçiniz ve bu elektronik postayı siliniz. GDZ Enerji Yatırımları A.Ş.  bu mesajın içerdiği bilgilerin doğru veya eksiksiz olduğu konusunda herhangi bir garanti vermemektedir. Bu nedenle GDZ Enerji Yatırımları A.Ş.  söz konusu bilgilerin ne şekilde olursa olsun içeriğinden, iletilmesinden, alınmasından ve saklanmasından sorumlu değildir. Bu elektronik postada yer alan görüşler yalnızca gönderen kişiye aittir ve GDZ Enerji Yatırımları A.Ş. ’nin görüşlerini yansıtmayabilir. İleti, bilinen bütün bilgisayar virüslerine karşı taranmıştır.
_________________________________________________________________________________________________________________________
This e-mail and any files communicated with it are solely for the use of an authorized natural or legal person intended to be received by the sender. If you are not the intended recipient, using, copying, directing or revealing the contents of this e-mail is forbidden GDZ Enerji Yatirimlari A.S. does not give any guarantee that the information contained in this message is correct or complete. For this reason, GDZ Enerji Yatirimlari A.S. is not responsible for the content, transmission, receipt and storage of such information in any way whatsoever.The opinions contained in this e-mail belong only to the sender and may not reflect the views of GDZ Enerji Yatirimlari A.S. The message was scanned against all known computer viruses.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Aydem, ve, Gediz, Elektrik,, cumartesi, günleri, de, hizmet, verecek,
Yorumlar
Haber Yazılımı