Haber Detayı
24 Eylül 2019 - Salı 21:52 Bu haber 961 kez okundu
 
BAŞKAN HİLMİ TÜRKMEN ŞEMSİPAŞA İLKOKULU’NDA BAYRAK TÖRENİNE KATILDI
2019-2020 Eğitim-Öğretim yılının başlaması ile her hafta Pazartesi günleri farklı bir okulda gerçekleşen bayrak töreni bu hafta da Üsküdar Belediyesi Başkanı Hilmi Türkmen ile birlikte Kaymakam Murat Sefa Demiryürek ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Sinan Aydın’ın katılımıyla Aziz Mahmut Hüdayi Mahallesindeki Şemsipaşa İlkokulu’nda gerçekleşti.
İSLAM MEZHEPLERİ Haberi
BAŞKAN HİLMİ TÜRKMEN ŞEMSİPAŞA İLKOKULU’NDA BAYRAK TÖRENİNE KATILDI

2019-2020 Eğitim-Öğretim yılının başlaması ile her hafta Pazartesi günleri farklı bir okulda gerçekleşen bayrak töreni bu hafta da Üsküdar Belediyesi Başkanı Hilmi Türkmen ile birlikte Kaymakam Murat Sefa Demiryürek ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Sinan Aydın’ın katılımıyla Aziz Mahmut Hüdayi Mahallesindeki  Şemsipaşa İlkokulu’nda gerçekleşti.

Tören öncesi Kaymakam Murat Sefa Demiryürek, Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Sinan Aydın Şemşipaşa İlkokulu eğitim kadrosu ve öğrencilerine hitap ettiler.

Bayrak töreninde konuşan Başkan Hilmi Türkmen;  ‘’Okullarımızı ziyaret ediyor bayrak törenlerine katılıyoruz. Sizin gibi diğer okullardaki yavrularımıza da günaydın, iyi dersler diyoruz. Onlarla birlikte haftaya başlamanın mutluluğunu yaşıyoruz’’ dedi. Başkan Hilmi Türkmen öğrenci ve öğretmenlere başarılar diledi ve Üsküdar Belediyesi olarak okullara her zaman destek vermeye hazır olduklarını belirtti.

Konuşmaların ardından İstiklal Marşı eşliğinde bayrak göndere çekilerek tören tamamlandı.

Başkan Hilmi Türkmen tören sonunda 258 yıllık köklü bir tarihi olan ve birçok değeri yetiştirip mezun eden Şemsipaşa İlkokulu öğrencileri ile fotoğraf çektirdi.

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: BAŞKAN, HİLMİ, TÜRKMEN, ŞEMSİPAŞA, İLKOKULU’NDA, BAYRAK, TÖRENİNE, KATILDI,
Yorumlar
Haber Yazılımı