Haber Detayı
08 Haziran 2019 - Cumartesi 11:22 Bu haber 1136 kez okundu
 
BAYRAMLAR BİZİ BİZ YAPAN EN GÜZEL ORTAK PAYDALARIMIZDANDIR
Ak Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak’ın mesajı şöyle: Rahmet, merhamet ve kurtuluşun simgesi bir Ramazan ayını daha geride bıraktık.
- Haberi
BAYRAMLAR BİZİ BİZ YAPAN EN GÜZEL ORTAK PAYDALARIMIZDANDIR

 
 

Ak Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak’ın mesajı şöyle:

Rahmet, merhamet ve kurtuluşun simgesi bir Ramazan ayını daha geride bıraktık.

Sahurlarda, iftarlarda imanın, sevginin, vefanın aydınlattığı sofralarda buluştuk. Kardeşliğin, paylaşmanın, komşuluğun en güzel örneklerini yaşadık, yaşattık.Şimdi de Bayramın sevinç ve heyecanını milletçe yaşıyoruz.Bayramlar, kırgınlıkların ve dargınlıkların bir yana bırakılıp barışın, kardeşliğin ve kucaklaşmanın zirveye çıktığı günlerdir. Bayramlar bizi biz yapan, millet yapan, kardeş yapan en güzel ortak paydalarımızdandır.Bilelim ki; milli ve manevi değerlerimize sahip çıktığımız, gönlümüzü medeniyetimizin ışıklarıyla donattığımız ve kendi kültür köklerimize yaslanıp istikbali kucaklayabildiğimiz sürece, hedeflerimizi gerçekleştirebiliriz.Kendi özümüze yaslandıkça bizi hiçbir harici güç yıkamaz. Hiçbir karanlık plan sendeletemez. Hiçbir emperyalist proje, hiçbir algı oyunu, hiçbir sanal kurgu alt edemez.

Bu bayram vesilesiyle bir kere daha, farklılıklarımızın zenginliğimiz olduğunu asla unutmadan “millet” olmanın bütün güzelliğini yaşamalı, yaşatmalı, hmeli, htirmeliyiz.Birliğimize, kardeşliğimize ve bağımsızlığımıza yönelmiş sinsi tuzaklara ve karanlık ittifaklara karşı her zaman ferasetli, basiretli ve uyanık olmalıyız.Ramazan’da pekiştirdiğimiz kardeşlik ve paylaşma bilincini, yılın 11 ayına yaymak için azami gayret ve fedakârlık içinde olmalıyız. Bu duygu ve düşüncelerle, başta şehit ailelerimiz ve şu anda terörle kahramanca mücadele eden güvenlik güçlerimiz olmak üzere, İstanbulluların ve bütün vatandaşlarımızın Ramazan Bayramı’nı en içten duygularla tebrik ediyorum.

Bayramın İstanbul’umuza ve Türkiye’mize daha fazla huzur, kardeşlik, mutluluk ve aydınlık getirmesini temenni ediyorum.Aynı şekilde İslam dünyası için birliğe, dirliğe, ferahlık ve kurtuluşa, insanlık için adalet ve barışa vesilesi olmasını diliyorum.

Bayramımız mübarek olsun.

 

www.akpartiistanbul.com

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: BAYRAMLAR, BİZİ, BİZ, YAPAN, EN, GÜZEL, ORTAK, PAYDALARIMIZDANDIR,
Yorumlar
Haber Yazılımı