Haber Detayı
05 Kasım 2019 - Salı 03:56 Bu haber 1156 kez okundu
 
BAYRAMPAŞA, MALTEPE, ÜMRANİYE, BÜYÜKÇEKMECE, TUZLA VE SİLİVRİ DANIŞMA MECLİSLERİNE KATILDIK
İl Başkanımız Bayram Şenocak, ilçelerimizin Danışma Meclislerinde teşkilat mensuplarıyla bir araya geliyor. Başkanımız Şenocak bu hafta Bayrampaşa, Maltepe, Ümraniye, Büyükçekmece, Tuzla ve Silivri ilçe teşkilatlarımızın İlçe Danışma Meclisi toplantılarına katılarak teşkilat mensuplarımızla buluştu.
İSTANBUL HABERLERİ Haberi
BAYRAMPAŞA, MALTEPE, ÜMRANİYE, BÜYÜKÇEKMECE, TUZLA VE SİLİVRİ DANIŞMA MECLİSLERİNE KATILDIK

Ak Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak, ilçelerimizin Danışma Meclislerinde teşkilat mensuplarıyla bir araya geliyor. Başkanımız Şenocak bu hafta Bayrampaşa, Maltepe, Ümraniye, Büyükçekmece, Tuzla ve Silivri ilçe teşkilatlarımızın İlçe Danışma Meclisi toplantılarına katılarak teşkilat mensuplarımızla buluştu.

BAYRAMPAŞA İlçe Danışma Meclisi’ne İstanbul Milletvekillerimiz Serap Yaşar ve Mustafa Demir, İl Yürütme ve Yönetim Kurulu üyelerimiz, İlçe Başkanımız Ersin Saçlı, Belediye Başkanımız Atila Aydıner, Meclis üyelerimiz ve teşkilat mensuplarımız katıldı.

MALTEPE İlçe Danışma Meclisi ise İstanbul Milletvekillerimiz Erol Kaya ve İsmet Uçma, İl Yürütme ve Yönetim Kurulu üyelerimiz, İlçe Başkanımız Mehmet Erikçi, Meclis üyelerimiz ve teşkilat mensuplarının katılımıyla gerçekleştirildi.

ÜMRANİYE İlçe Danışma Meclisi İstanbul Milletvekillerimiz Mustafa Ataş, Ravza Kavakçı Kan ve Hulusi Şentürk, İl Yürütme ve Yönetim Kurulu üyelerimiz, İlçe Başkanımız Mahmut Eminmollaoğlu, Belediye Başkanımız İsmet Yıldırım, Meclis üyelerimiz ve coşkulu teşkilat mensuplarının katılımıyla yapıldı.

BÜYÜKÇEKMECE İlçe Danışma Meclisimiz de İstanbul Milletvekilimiz Şamil Ayrım, Halis Dalkılıç ve Tülay Kaynarca, İl Yürütme ve Yönetim Kurulu üyelerimiz, İlçe Başkanımız Murat Çelik, Meclis üyelerimiz ve teşkilat mensuplarının katılımıyla gerçekleştirildi.

TUZLA İlçe Danışma Meclisi’ne ise İstanbul Milletvekilimiz Eyüp Özsoy ve İsmet Uçma, İl Yürütme ve Yönetim Kurulu üyelerimiz, İlçe Başkanımız Suat Durak, Belediye Başkanımız Şadi Yazıcı, Meclis üyelerimiz ve teşkilat mensuplarımız katıldı.

SİLİVRİ İlçe Danışma Meclisi’ne ise İstanbul Milletvekilimiz Tülay Kaynarca, Emine Sare Aydın Yılmaz ve Nevzat Şatıroğlu, İl Yürütme ve Yönetim Kurulu üyelerimiz, İlçe Başkanımız Mutlu Bozoğlu, Meclis üyelerimiz ve teşkilat mensuplarımız katıldı.

MİLLETE HİZMETTE 17 YIL

İlçelerimizdeki çalışmalar ve projelerin ele alındığı Danışma Meclislerinde yaptığı konuşmalarda birlik, beraberlik ve teşkilatçılık ruhunun önemine işaret eden İl Başkanımız Bayram Şenocak, bu güne kadar ülkemize bu düsturlarla çok önemli hizmetler ve projeler kazandıran AK Parti’nin bundan sonra da bu ruhla yoluna devam edeceğini ifade etti.

“Danışma Meclisi toplantılarımızda yol arkadaşlarımızın heyecan ve coşkusuna ortak oluyoruz” diyen İl Başkanımız Şenocak, “Partimiz her dem yeniden tazelenmeyi ve yeniden dirilişi başarabilen bir dinamizme sahip. Her zaman yeni hedefler, yeni vizyonlar ortaya koyarak inanç, azim ve kararlılıkla yolumuza devam edeceğiz.” dedi. Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde 17. yılını idrak eden AK Parti yönetimindeki Türkiye’nin bugün çok daha güçlü bir konuma geldiğini; bu yolda yılmadan, yorulmadan çalışmaya devam edileceğini ifade eden İl Başkanımız, “AK Parti bir dava hareketidir; gönüller yapan, gönülleri buluşturan bir partidir. 2023 hedeflerimize, Büyük Türkiye hayallerimize ulaşmak için çalışmalarımızı azim ve kararlılıkla sürdüreceğiz.” diye konuştu.

İlçelerimizdeki çalışmalar ve projelerin ele alındığı Danışma Meclislerinde yaptığı konuşmalarda partimizin 17 yıldır iktidarla olduğuna belirten İl Başkanımız Bayram Şenocak, “bize yorulmak değil, daha çok çalışmak ve 17 yıl önce milletimizin bize teslim ettiği emanete sahip çıkmak yakışır.” dedi.

 “AK Parti, milletimizin partisidir. Millete rağmen değil, milletimizle birlikte var olmuştur. Partimizin varlık sebebi; milletimize hizmet davasını daha da ileriye taşımaktır.” diyen İl Başkanımız Şenocak, “AK Parti, milletimizin sevinçlerini büyütmek adına bir kutlu yolculuğun, bir büyük davanın adıdır.” dedi.

AK Parti Teşkilatının büyük bir aile olduğunu belirten il başkanımız Bayram Şenocak, “Maziden atiye uzanan bu kutlu davanın yılmaz bekçileri ve yorulmaz neferleriyiz.” dedi.

İl Başkanımız Şenocak, “Asla unutmamalıyız ki; siyasetteki varlık sebebimiz, gayemiz milletimize hizmetkar olmaktır. Ülkemizin ve milletimizin geleceği için hayal kurmaya ve bunları hayata geçirmeye devam edeceğiz.” diye konuştu.

İl Başkanımız Şenocak, coşkulu bir ortamda gerçekleşen ve teşkilat mensuplarının görüş ve önerilerini de paylaştığı Danışma Meclislerinin hayırlara vesile olmasını temenni etti.

www.akpartiistanbul.com

Kaynak: Editör:
Etiketler: BAYRAMPAŞA,, MALTEPE,, ÜMRANİYE,, BÜYÜKÇEKMECE,, TUZLA, VE, SİLİVRİ, DANIŞMA, MECLİSLERİNE, KATILDIK,
Yorumlar
Haber Yazılımı