Haber Detayı
03 Aralık 2018 - Pazartesi 22:12 Bu haber 1682 kez okundu
 
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kim Ne Derse Desin, Belediyecilik Ak Parti'nin işidir
CumhurbaşkanıErdoğan, Mahalli İradeler Genel Seçimlerini bu sürecin takozu değil, tam tersine destekçisi haline dönüştüreceklerini belirten Erdoğan, şunları söyledi:
GÜNDEM Haberi
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kim Ne Derse Desin, Belediyecilik Ak Parti'nin işidir

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 2019'da,"GÖNÜL BELEDİYECİLİĞİ VİZYONU" vizyonuyla milletimizin karşısına çıkacağız.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Mahalli İradeler Genel Seçimlerini bu sürecin takozu değil, tam tersine destekçisi haline dönüştüreceklerini belirten Erdoğan, şunları söyledi:

"31 Mart 2019 seçimleriyle ilgili manifestomuzu önümüzdeki ay ilan edeceğiz. 2004'te 'Yerel Kalkınma Başlıyor', 2009'da 'Marka Şehirler', 2014'te 'Daima Millet Daima Hizmet' demiştik. 2019 için gönül belediyeciliğimizi ifade eden bir vizyonla milletimizin karşısına çıkacağız. AK Parti, şahsım başta olmak üzere, mahalli idarelerdeki başarıyla milletimizin gönlünde yer etmiş bir kadronun öncülüğünde kurulmuştur. Belediyelerdeki tecrübemizi ve pratikliğimizi, hükümete geldikten sonra ülke çapındaki tüm çalışmalarımıza yansıttık. Bu sayede Cumhuriyetimizin bizden önceki 79 yılda yapılanlardan katbekat fazla hizmeti 16 senede ülkemize ve milletimize kazandırmayı başardık."

Eğitimden sağlığa, adaletten güvenliğe, ulaşımdan tarıma, sanayiden sosyal yardımlara kadar her alanda Türkiye'ye adeta çağ atlattıklarını dile getiren Erdoğan, "İşte bu müktesebatla ve güvenle 
diyoruz ki, 'Kim ne derse desin, belediyecilik AK Parti'nin işidir." şeklinde konuştu. 

www.akparti.org.tr

Kaynak: Editör:
Etiketler: Cumhurbaşkanı, Erdoğan,, Kim, Ne, Derse, Desin,, Belediyecilik, Ak, Parti'nin, işidir,
Yorumlar
Haber Yazılımı