Haber Detayı
31 Aralık 2019 - Salı 20:30
 
ERBAKAN HOCA VE SN.TAYYİP ERDOĞANIN BİLİNMEYENLERİ...
Bu azınlık devşirmeler kendilerine minik bir terör devleti kurmak için koskoca devleti parça parça ettiler elimize küçük bir toprak parçası verdiler ve sonrada 100 yıldır bu devleti siz değil biz kurduk diye başımıza kalktılar ve asla bizi yani türkü,kürdü,arabı,çerkezi yani müslümanları bu devletin kenarına dahi yaklaştırmadılar.
TÜRKİYE'NİN YAKIN TARİHİ Haberi
ERBAKAN HOCA VE SN.TAYYİP ERDOĞANIN BİLİNMEYENLERİ...

ERBAKAN HOCA VE SN.TAYYİP ERDOĞANIN

BİLİNMEYENLERİ...

 

BUYURUN!

Sen,ben,biz değil onlar söylüyor!!!

Bu azınlık devşirmeler kendilerine minik bir terör devleti kurmak için koskoca devleti parça parça ettiler elimize küçük bir toprak parçası verdiler ve sonrada 100 yıldır bu devleti siz değil biz kurduk diye başımıza kalktılar ve asla bizi yani türkü,kürdü,arabı,çerkezi yani müslümanları bu devletin kenarına dahi yaklaştırmadılar..

Taki Menderes gelince bir parça tutunduk, ama onu astılar. Sonra Özal geldi onuda yalnızlaştırdılar ve daha sonra zehirlediler. Erbakan geldi al aşağı ettiler. Sonra anladılarki MİLLETİN BİR SONRAKİ SEÇİMİ YİNE ERBAKAN OLACAK YAPILMASI GEREKEN ŞEY BU MÜSLÜMANLARI İKİYE BÖLMEKTİ.


Ama bunun için Erbakan kadar dindar ve samimi ama ondan dini konularda daha bilgili fakat ipi kendilerinin elinde olacak biri ile bu işi başarabilirlerdiki; millet onun peşinden gitsin. Sn.Tayyip bey bu iş için tamda biçilmiş kaftandı..


Tabi onlar gizli mahfillerde bu hesabı yaparken  Allah dostu Erbakan hocanın ve Tayyip Erdoğanın bunun farkında olmaması imkansızdı.. Onlar ne kadar Erbakan hoca ve müslümanlara diş biliyorsa, Erbakan hoca ve Tayyip beyde en az onlar kadar onlara diş biliyordu..


Tayyip bey senelerce kasımpaşalı yüzü yerine daima yumuşak yüzünü gösterdi. Önce ekonomi ayağa kaldırılmalı, sonra alt yapı yatırımları tamamlanmalıydı. Hoca ve Tayyip bey biliyorduki Türkiyeyi dışarıdan kuşatan güç ile içeride ipleri elinde tutan güç Türkiye'nin sanayileşmesine hele hele savunma  sanaayine asla müsade etmezdi.  Bunu bilen Erbakan hoca ise adeta müslümanları ürkütüyor oyları Tayyip beye yönlendiriyor, ağır eleştiriler yaparak  Tayyip beyi rakip gibi gösteriyordu. Arasırada her ne kadar yanlış yapsalarda onlar bizim evladımız demektende geri durmuyordu.. Tayyip bey ise Erbakan hocaya karşı bir gün olsun yüzünü ekşitmemişti.


Türkiye yargısı ile akademisi, burokrasisi,ordusu ile tamamen bu azınlığın elindeydi.. Bu azınlığın bir ayağı batıcı  amerikancı İsraile göbekten bağlı CHP'li laik kemalist devşirmeler, diğer ayağı ise tabanı ve mali kaynağı zavallı müslüman çocukları olsada sözde dindar ama aynı şekilde laik kemalist Amerikancı İsraile göbekten bağlı chp'nin bir türevi olan sebataist devşirmelerdi..


Tayyip bey ekonomideki yolsuzlukların önünü kesmiş piyasaya güven vermiş halkın desteğini arkasına almıştı. İşte bu tamda siyonist sermayenin istediği şeydi. İpleri kendi elinde olacak akıllı uslu müslüman tipi.Ekonomi demek kazan kazan demek değilmiydi.. Bu dönemde en iyi parayı Çin ve Türkiye gibi gelişmekte olan ülkelerden kazanmaya başladı.. Oluk gibi para akıttı Türkiyeye...

Ama bir şartı vardı;İsrail ve batıyı tehdit edecek silahlar yapmamak... Tabi Türkiye gizliden gizliye aselsanda bazı projeler yürütüyordu...

Önce fetö eliyle bu projelerin başındaki mühendisler öldürüldü.. Kimisi altıncı kattan,kimisi uçaktan aşağı atıldı, kimisi kendi kafasına kurşun sıktı...

Tabi onlar Tayyip beyin hayallerinin Erbakan hocanın hayallerin aynısı olduğunu bildikleri kadar Tayyip beyde onların oyunlarının farkındaydı. Erbakan hocanın rüyaları ile Tayyip beyin rüyaları aynı rüyalardı..

Siz zannediyormusunuz ki; Tayyip Erdoğan Erbakan Hocaya sormadan bir adım atsın...

Biz biliyoruzki  Tayyip bey Erbakan hoca tarafından daha gençliğinde  yetiştirilmek üzere ilahiyatçı ve gazeteci Sadık Albayraka emanet edilmiştir. Ve yine biliyoruzki; Sadık beyin oğlu Beraat ile Tayyip Beyin kızı Sümeyyenin evliliğinin arkasında Erbakan hoca vardır...


Türkiyenin gururu İha, siha ve TİHA'ların mucidi Özdemir Bayraktara gelince, Erbakan hocanın şaşmaz tabilerindendir.. Bu projeleri yapıp ona teslim eden bu konuda desteklenmesi için Tayyip beye talimat verende Erbakan hocanın bizatihi kendisidir... Selçuk Bayraktar ile Esra Erdoğanın evliliğini arkasındada Erbakan Hoca vardır...


Bir defasında gece gizlice Bayraktar Holdinge denetlemelere giden Erbakan hoca Özdemir beyin yanında bir genç birini görür,Başbakan Tayyip beyde oradadır..
Bu çocuğun kim olduğunu ve yaşını sorar...
Babası Özdemir bey kendi oğlu olduğunu ve yaşını söyleyince, Erbakan Hoca Tayyip beye dönüp Esra Hanımın yaşını sorar.. Yaşlarının uydyğunu görünce Tayyip bey ve Özdemir Bey Esra ile Selçukun evlendirilmesini adeta emreder....Ve evlenirler..

SİYASET VE DIŞ POLİTİKADA DOSTLUK,STARATEJİK ORTAKLIK FALAN GEÇİN BUNLARI..

Ülkeler arasında dostluk değil menfaatler olurdu..

Şimdilik kafa tutmanın zamanı değildi. Önce devleti elinde tutan bu güç tanınmalıki; sonra inlerine girebilelim..
Tabi siyonist şeytan boş durmuyordu...

Tayyip bey artık miadını doldurmuştu gitmeliydi...

Gezi kalkışması,17/25 aralık,mit tırları derken 25 temmuzda son darbeyi  indireceklerdi  fakat millet adeta seferberlik halinde kazmayı küreği alıp LAİK  KEMALİST AMERİKANCI  FETÖYE KARŞI AYAKLANDI..
15 Temmuz sonrası tehlikenin ne denli büyük olduğu kadar Türkiyenin gizli gizli savunma sanayinde ne denli büyük ataklar yaptığıda görüldü.. Velhasıl ne onlar pes edecek nede biz...
Kalın sağlıcakla..
.


Yazan / İLHAN YÜKSEL... / Facebook

Görüntünün olası içeriği: 3 kişi, yazı
 
 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: ERBAKAN, HOCA, VE, SN.TAYYİP, ERDOĞANIN, BİLİNMEYENLERİ...,
Yorumlar
Haber Yazılımı