Haber Detayı
09 Haziran 2019 - Pazar 15:06 Bu haber 1259 kez okundu
 
Fatih Belediyesi ve Kızılay Binlerce Kişiyi Aynı Sofrada Buluşturdu
Fatih Cami Avlusu’nda, Fatih Belediyesi ve Fatih Kızılay Şubesi birlikte yaklaşık 8 bin kişinin katıldığı bir iftar programı düzenledi. Programa Ak Parti İstanbul Milletvekili Mustafa Demir, Fatih Belediye Başkanı M. Ergün Turan, Ak Parti Fatih İlçe Başkanı Orhan Narin, Kızılay Fatih Şube Başkanı Mustafa Türk, Belediye Başkan Yardımcıları, meclis üyeleri ve binlerce vatandaş katıldı.
İSTANBUL HABERLERİ Haberi
Fatih Belediyesi ve Kızılay Binlerce Kişiyi Aynı Sofrada Buluşturdu

 

Fatih Belediyesi ve Fatih Kızılay Şubesi ortaklaşa iftar programı düzenleyerek, binlerce Fatihliyi aynı sofrada buluşturdu.

 

Fatih Cami Avlusu’nda, Fatih Belediyesi ve Fatih Kızılay Şubesi birlikte yaklaşık 8 bin kişinin katıldığı bir iftar programı düzenledi. Programa Ak Parti İstanbul Milletvekili Mustafa Demir, Fatih Belediye Başkanı M. Ergün Turan, Ak Parti Fatih İlçe Başkanı Orhan Narin, Kızılay Fatih Şube Başkanı Mustafa Türk, Belediye Başkan Yardımcıları, meclis üyeleri ve binlerce vatandaş katıldı. 

“Müslümanlar üzerinde oynanan bu sıkıntıların son bulmasını arzu ediyoruz”

Ramazan ayının son günlerine geldiğini belirten ve Müslüman âlemi için hayırlı olmasını temenni eden Fatih Belediye Başkanı M. Ergün Turan, Ramazan ayının iyiliği, sevgiyi, merhameti, paylaşmayı ve bereketi arttırdığını söyledi. Başkan Turan, “Bugün de burada binlerce kardeşimizle aynı sofrayı paylaştık. Bu sofra için Türkiye’nin gerçekten gurur verici kuruluşu Kızılay’a, Fatih Şube başkanına ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ediyorum. Bu sofranın asıl sahibi onlardır. Bizde onlara destek verdik. Bu duygularla rabbimiz hayır içerisinde bizleri bayrama eriştirsin, ülkemizdeki, coğrafyamızdaki bu sıkıntılı dönemin bitmesini, Müslümanlar üzerinde oynanan bu sıkıntıların son bulmasını arzu ediyoruz. Onun için de buradaki birlik ve beraberliğimiz çok kıymetli ve önemli inşallah onun da tam sonucuna erdirecek günlerde önümüzde” dedi. 
İftarın açılması ve konuşmaların ardından Belediye Başkanı M. Ergün Turan, vatandaşlarla yakından ilgilenerek isteklerini dinledi, fotoğraf çektirdi. 

Kaynak: FATİH BELEDİYESİ
Kaynak: Editör:
Etiketler: Fatih, Belediyesi, ve, Kızılay, Binlerce, Kişiyi, Aynı, Sofrada, Buluşturdu, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı