Haber Detayı
28 Ekim 2019 - Pazartesi 21:20 Bu haber 1062 kez okundu
 
GÜNGÖREN, KADIKÖY, ESENYURT, ADALAR VE KARTAL DANIŞMA MECLİSLERİNE KATILDIK
Ak Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak, ilçelerimizin Danışma Meclislerinde teşkilat mensuplarıyla bir araya geliyor. Başkanımız Şenocak bu hafta Güngören, Kadıköy, Esenyurt, Adalar ve Kartal İlçe Danışma Meclisine katılarak teşkilat mensuplarımızla buluştu.
İSTANBUL HABERLERİ Haberi
GÜNGÖREN, KADIKÖY, ESENYURT, ADALAR VE KARTAL DANIŞMA MECLİSLERİNE KATILDIK

Ak Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak, ilçelerimizin Danışma Meclislerinde teşkilat mensuplarıyla bir araya geliyor. Başkanımız Şenocak bu hafta Güngören, Kadıköy, Esenyurt, Adalar ve Kartal İlçe Danışma Meclisine katılarak teşkilat mensuplarımızla buluştu.

GÜNGÖREN İlçe Danışma Meclisi’ne İstanbul Milletvekilimiz Şamil Ayrım, İl Yürütme ve Yönetim Kurulu üyelerimiz, İlçe Başkanımız Bünyamin Baş, Belediye Başkanımız Bünyamin Demir, Meclis üyelerimiz ve teşkilat mensuplarımız katıldı. 

KADIKÖY İlçe Danışma Meclisi ise İstanbul Milletvekillerimiz Erol Kaya, Serkan Bayram ve Osman Boyraz, İl Yürütme ve Yönetim Kurulu üyelerimiz, İlçe Başkanımız Aydoğan Ahıakın, Meclis üyelerimiz ve teşkilat mensuplarının katılımıyla gerçekleştirildi.

ESENYURT İlçe Danışma Meclisi İstanbul Milletvekillerimiz Akif Çağatay Kılıç, Şamil Ayrım ve Halis Dalkılıç, İl Yürütme ve Yönetim Kurulu üyelerimiz, İlçe Başkanımız Yasir Çelik, Meclis üyelerimiz ve coşkulu teşkilat mensuplarının katılımıyla yapıldı.

ADALAR İlçe Danışma Meclisimiz de İstanbul Milletvekilimiz Osman Boyraz, İl Yürütme ve Yönetim Kurulu üyelerimiz, İlçe Başkanımız Uğur Sina Şen, Meclis üyelerimiz ve teşkilat mensuplarının katılımıyla gerçekleştirildi. 

KARTAL İlçe Danışma Meclisi’ne ise İstanbul Milletvekillerimiz Eyüp Özsoy, İsmet Uçma, Süleyman Fatih Denizolgun ve Ravza Kavakçı Kan, İl Yürütme ve Yönetim Kurulu üyelerimiz, İlçe Başkanımız Gürkan Akyol, Meclis üyelerimiz ve teşkilat mensuplarımız katıldı. 

TEŞKİLATÇILIK RUHU ÇOK ÖNEMLİ

İlçelerimizdeki gelişmeler ve çalışmaların ele alındığı Danışma Meclislerinde yaptığı konuşmalarda birlik, beraberlik ve teşkilatçılık ruhunun önemine işaret eden İl Başkanımız Bayram Şenocak, bu güne kadar ülkemize bu düsturlarla çok önemli hizmetler ve projeler kazandıran AK Parti’nin bundan sonra da bu ruhla yoluna devam edeceğini ifade etti.

“Danışma Meclisi toplantılarımızda yol arkadaşlarımızın heyecan ve coşkusuna ortak oluyoruz” diyen İl Başkanımız Şenocak, “Partimiz her dem yeniden tazelenmeyi ve yeniden dirilişi başarabilen bir dinamizme sahip. Her zaman yeni hedefler, yeni vizyonlar ortaya koyarak inanç, azim ve kararlılıkla yolumuza devam edeceğiz.” dedi. Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın gösterdiği liderliğin Türkiye’yi bugün çok daha güçlü bir konuma getirdiğini bu yolda yılmadan, yorulmadan çalışmaya devam edileceğini ifade eden İl Başkanımız, “AK Parti bir dava hareketidir; gönüller yapan, gönülleri buluşturan bir partidir. 2023 hedeflerimize, Büyük Türkiye hayallerimize ulaşmak için çalışmalarımızı azim ve kararlılıkla sürdüreceğiz.” diye konuştu.

İl Başkanımız Şenocak, coşkulu bir ortamda gerçekleşen ve teşkilat mensuplarının görüş ve önerilerini de paylaştığı Danışma Meclislerinin hayırlara vesile olmasını temenni etti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: GÜNGÖREN,, KADIKÖY,, ESENYURT,, ADALAR, VE, KARTAL, DANIŞMA, MECLİSLERİNE, KATILDIK,
Yorumlar
Haber Yazılımı