Haber Detayı
12 Mart 2019 - Salı 03:11 Bu haber 566 kez okundu
 
İÇİŞLERİ BAKANI SÜLEYMAN SOYLU ÜSKÜDAR’DA
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Üsküdar’da vatandaşlarla buluştu.
İSTANBUL HABERLERİ Haberi
İÇİŞLERİ BAKANI SÜLEYMAN SOYLU ÜSKÜDAR’DA

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Üsküdar’da vatandaşlarla buluştu. 

Valide Sultan Gemisi’nde ve Kirazlıtepe Boğaziçi Yaşam Merkezi’nde vatandaşlarla buluşan Bakan Soylu’ya, Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, AK Parti Üsküdar İlçe Başkanı Adem Kaan Pehlivan ve MHP Üsküdar İlçe Başkanı Afşin Birben de eşlik etti.

İlk olarak Valide Sultan Gemisi’nde üniversiteli gençlerle buluşan Bakan Soylu gençlere hitap ettiği konuşmasında, “Siz sevgili gençler ile bu gemimizde buluşmak çok büyük bir keyif. Üniversite öğrencilerimizin İstanbul’da okuması çok büyük bir ayrıcalık, bunu bilmelisiniz. Türkiye’nin her yerini iyi gözlemlemek lazım ancak İstanbul’u hmek gerekir. Sizler ulaşım için Marmaray, metro, metrobüs bir çok toplu taşıma aracını kullanabiliyorsunuz. Bizim zamanımızda şartlar çok zordu.” dedi. 

Kirazlıtepe Boğaziçi Yaşam Merkezi’nin önünde bulunan alanda miting düzenleyen İçişleri Bakanı Süleyman Soylu burada yaptığı konuşmada, “ Sevgili Üsküdarlı hemşehrilerim, hakikaten bu seçim önemlidir ve her seçim bir karardır. Biz dünyanın en kıymetli parçasını kendimize vatan yaptık. Anadolu'yu elimizden almaya çalışıyorlar. Kendimizi olan özgüveni kaybettirerek bizi birbirimize düşürmeye çalışıyorlar. Esas itibariyle korktukları bizim medeniyetimizin gücüdür. Cumhuriyet tarihinin en büyük operasyonlarını yaptık. 2 ay önce 260 ton uyuşturucu madde yakaladık. Çok güçlü bir şekilde geliyoruz. Uyuşturucu satıcılarını da liderlerini de yerin 7 kat dibine göndermezsek namerdiz.  Kirazlıtepe'ye şu güzel insanların huzuruna bir tek şey için geldim. Allah'a hamd etmek için geldim. Onlar bize siz iktidar olursunuz ama muktedir olamazsınız derlerdi. Sevgili Kirazlıtepeli hemşehrilerim size minnettarız, milletimiz bugün hem iktidar hem de muktedirdir. Allah'a hamdolsun, şükürler olsun" şeklinde konuştu.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: İÇİŞLERİ, BAKANI, SÜLEYMAN, SOYLU, ÜSKÜDAR’DA,
Yorumlar
Diğer Haberler
YAVUZTÜRK 112 ACİL SERVİSİ AÇILIŞI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
YAVUZTÜRK 112 ACİL SERVİSİ AÇILIŞI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
AK PARTİ İSTANBUL İL BAŞKANI BAYRAM ŞENOCAK NAKKAŞTEPE MİLLET BAHÇESİ’NDE
AK PARTİ İSTANBUL İL BAŞKANI BAYRAM ŞENOCAK NAKKAŞTEPE MİLLET BAHÇESİ’NDE
AZERBAYCAN’DAN ÜSKÜDAR’A ‘BEYAZ KÖPRÜ’
AZERBAYCAN’DAN ÜSKÜDAR’A ‘BEYAZ KÖPRÜ’
İSTANBUL’DA GÜNÜBİRLİK GEZİLECEK YERLER
İSTANBUL’DA GÜNÜBİRLİK GEZİLECEK YERLER
ÜSKÜDAR BELEDİYESİ’NDEN ÖĞRENCİLERE BÜYÜK SÜRPRİZ
ÜSKÜDAR BELEDİYESİ’NDEN ÖĞRENCİLERE BÜYÜK SÜRPRİZ
ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANI MURAT KURUM ÜSKÜDAR’DA ÖNEMLİ ZİYARETLERDE BULUNDU  Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum Üsküdar’da bir takım buluşmalara katıldı. İlk olarak Valide Sultan Gemisi’nde öğrencilerle buluşan Kurum daha sonra Üsküdar Belediyesi’nde bulunan Mavi Salon’da Üsküdar’da bulunan Mahallelerin Muhtar Adayları ile buluştu.  Ardından “Kadınlar Şehri Konuşuyor” etkinliğine katılan Bakan Kurum daha sonra Üsküdar’da esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi. Programlarda Bakan Kurum’a Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen’de eşlik etti. Burada konuşan Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Üsküdar Kirazlıtepe
ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANI MURAT KURUM ÜSKÜDAR’DA ÖNEMLİ ZİYARETLERDE BULUNDU Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum Üsküdar’da bir takım buluşmalara katıldı. İlk olarak Valide Sultan Gemisi’nde öğrencilerle buluşan Kurum daha sonra Üsküdar Belediyesi’nde bulunan Mavi Salon’da Üsküdar’da bulunan Mahallelerin Muhtar Adayları ile buluştu. Ardından “Kadınlar Şehri Konuşuyor” etkinliğine katılan Bakan Kurum daha sonra Üsküdar’da esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi. Programlarda Bakan Kurum’a Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen’de eşlik etti. Burada konuşan Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Üsküdar Kirazlıtepe'de tapu sorunun 57 yıldır çözülmediğini belirterek, "Kirazlıtepe bölgesinde bakanlık olarak belediyemizle işbirliği içinde yapım işine giriyoruz ve yapım sürecini başlatıyoruz. İnşallah önümüzdeki hafta Kirazlıtepe'de temeli atacağız.” dedi. Daha sonra Bağlarbaşı Nevmekân’da AK Parti İstanbul Kadın Kolları tarafından düzenlenen "Kadınlar Şehri Konuşuyor" etkinliğine katılan Kurum, AK Parti İstanbul İl Kadın Kolları Başkanı Rabia Kalender İlhan'ın moderatörlüğünde katılımcıların sorularını yanıtladı. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü kutlayan Kurum, "AK Parti iktidarları döneminde kadınların istihdama katkısı da çok fazla oldu. 2004'te bu oran yüzde 20'ydi. Şimdi yüzde 35 seviyelerine kadar geldi. Bu çok sevindirici." dedi. Bakan Kurum ve Başkan Türkmen etkinliklerin ardından Üsküdarlı esnaflara ziyarette bulundu.
AK PARTİ GENEL BAŞKAN VEKİLİ NUMAN KURTULMUŞ ÜSKÜDAR
AK PARTİ GENEL BAŞKAN VEKİLİ NUMAN KURTULMUŞ ÜSKÜDAR'DA VATANDAŞLARLA BULUŞTU
BAŞKAN TÜRKMEN KİRAZLITEPE VE MEHMET AKİF ERSOY MAHALLELERİ İLE BULUŞTU
BAŞKAN TÜRKMEN KİRAZLITEPE VE MEHMET AKİF ERSOY MAHALLELERİ İLE BULUŞTU
ANADOLU LİSESİ VALİDE SULTAN GEMİSİ’NDE
ANADOLU LİSESİ VALİDE SULTAN GEMİSİ’NDE
Haber Yazılımı