Haber Detayı
27 Ağustos 2017 - Pazar 20:59 Bu haber 2185 kez okundu
 
İnönü Üniversites İletişim Fakültesi’nden Yerel Televizyonlara Ziyaret
İnönü Üniversitesi İletişim Fakültesi yönetimi tarafından ER TV ve Vuslat TV’ye ziyaret gerçekleştirildi. Ziyarete İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mehmet Önal, Dekan Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. Fatma Nisan ile Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölüm Başkanı Yrd. Doç. Dr. Mevlüt Akyol katıldı.
BASIN VE MEDYA Haberi
İnönü Üniversites İletişim Fakültesi’nden Yerel Televizyonlara Ziyaret

İnönü Üniversitesi İletişim Fakültesi yönetimi tarafından ER TV ve Vuslat TV’ye ziyaret gerçekleştirildi.  Ziyarete İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mehmet Önal, Dekan Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. Fatma Nisan ile Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölüm Başkanı Yrd. Doç. Dr. Mevlüt Akyol katıldı.

İlk olarak Vuslat TV’yi ziyaret eden İletişim Fakültesi yönetimi burada Vuslat TV Genel Müdürü Fahri Memur’la görüştü.

Ziyarette konuşan Dekan Prof. Dr. Mehmet Önal, teorik ve pratiğin mümkün olduğu kadar birbirine yaklaşmasını istediklerini belirterek, beraber ortak projeler yaparak, fakülte ve yerel basın arasında iyi diyalogların olması için bu tanışma ziyaretlerini gerçekleştirdiklerini söyledi. 

Malatya Vuslat TV Genel Müdürü Fahri Memur ise Vuslat TV olarak İnönü Üniversitesiyle iyi bir iletişim içerisinde olduklarını kaydederek, “Her alanda iyi bir iletişim içerisindeyiz. İnşallah İletişim Fakültesi’nin katkıları ile ilişkiler daha da gelişir. Bu anlamda bizlere düşen bir şey varsa elimizden geldiğince yapmak istiyoruz. Üniversitenin desteği ve bizim katkılarımız ile hem öğrencilerimiz hem de şehrimizin basın noktasındaki ihtiyacı kapanacaktır. Biz de elimizden gelen her türlü desteği vermeye hazırız” şeklinde konuştu.

Daha sonra ER TV’yi ziyaret eden İletişim Fakültesi yönetimi burada ER TV Programlar Müdürü Burak Altun’la bir süre sohbet etti.

Burada konuşan İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mehmet Önal, İletişim Fakültesi yönetimi olarak basın kuruluşlarına ziyaret gerçekleştirdiklerini belirterek şunları söyledi:

“Bu kapsamda televizyonunuzu ziyaret ederek ortak projeler noktasında görüş alışverişinde bulunmak istedik. İletişim Fakültesi olarak yeni dönemde basın kuruluşlarıyla yakın ilişkiler içerisinde olacağız. İlginizden dolayı teşekkür ederiz.”

Ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren ERTV Programlar Müdürü Burak Altun ise İnönü Üniversitesi İletişim Fakültesini önemsediklerini ifade ederek, “ERTV olarak İletişim Fakültesiyle ortak projelerde bizlerde yer almayı arzuluyoruz. Bünyemizde İletişim Fakültesinin öğrencileri sektörde tecrübe kazanmak adına çalışmalar yürütmektedir. Kurum olarak İletişim Fakültesi öğrencilerine her daim kapımız açıktır. Ziyaretinizden dolayı teşekkür ederiz” dedi.

Haber: Çiğdem ERHAN

 
İnohaber
Kaynak: Editör:
Etiketler: İnönü, Üniversites, İletişim, Fakültesi’nden, Yerel, Televizyonlara, Ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı