Haber Detayı
17 Ekim 2019 - Perşembe 19:00
 
MALATYA VE GAZİANTEP TANITIM GÜNLERİNE KATILDIK
- Haberi
MALATYA VE GAZİANTEP TANITIM GÜNLERİNE KATILDIK

 

Ak Parti

 

 

Bu Haberi Paylaş
 

 

 

 

 

  

Diğer Haberler
 


 

Aİl Başkanı Bayra Şenocak, Yenikapı Etkinlik Alanı’nda düzenlenen Malatya Tanıtım Günleri ve Maltepe Etkinlik Alanı’nda düzenlenen Gaziantep Tanıtım Günlerine katıldı.

Malatya Tanıtım Günleri etkinliğine katılan İl Başkanımız Şenocak, vatandaşlardan yoğun ilgi gördü. Malatya Dernekler Federasyonu (MADEF) tarafından düzenlenen etkinlikte, şehrin yöresel lezzetleri, tarihi ve kültürel değerleri tanıtılıyor. MADEF Başkanı Yılmaz Durmuş’un ev sahipliğinde standları gezen ve etkinlikle ilgili bilgi alan İl Başkanımız Şenocak, “Malatya Tanıtım Günleri’nde kıymetli hemşehrilerimizle bir araya geldik. 'Kayısı Diyarı' Malatya’nın kültürünü ve yöresel lezzetlerini şehrimize taşıyan bu etkinliğin düzenlenmesinde emeği geçenleri kutluyorum.” dedi.

 

ANLAMLI HEDİYE

İl Başkanımız Şenocak, daha sonra Maltepe Etkinlik Alanı’nda düzenlenen Artvin Tanıtım Günlerine katılarak, vatandaşlarla bir araya geldi. Gaziantep Dernekler Federasyonu tarafından düzenlenen etkinlikte, dünyanın önde gelen gastronomi merkezlerinden Gaziantep'in kültürü ve yemekleri tanıtılıyor. Federasyon Başkanı Necati Göksu ile birlikte standları ziyaret eden İl Başkanımız Şenocak, “Gaziantep Tanıtım Günleri’nde Milli Mücadele kahramanlarımızın torunları değerli hemşehrilerimizle buluştuk. Gaziantep'in dünyaca ünlü gastronomi birikimini ve kültürel zenginliklerini bizlerle buluşturan bu organizasyonda emeği geçenleri tebrik ediyorum.” dedi. Başkanımız Şenocak, stand ziyareti sırasında kendisi ile tanışmak isteyen yaşlı bir teyzenin elini öperek, kendisine fincan takımı hediye etti.

kParti www.akpartiistanbul.com
Kaynak: Editör:
Etiketler: MALATYA, VE, GAZİANTEP, TANITIM, GÜNLERİNE, KATILDIK,
Yorumlar
Haber Yazılımı