Haber Detayı
19 Temmuz 2017 - Çarşamba 02:25 Bu haber 2726 kez okundu
 
MALATYALILARA MÜJDE, MEDYA 44 YAYINDA
MALATYALILARA MÜJDE, MEDYA 44 YAYINDA Merkezi İstanbul Sefaköy'de olan çiçeği burnunda yep yeni bir Malatya televizyonu kuruluyor. Şİmdilik NURS TV olarak yayın yapan Televziyon kanalı Önümüzdeki günlerde Medya 44 adıyla yayın hayatına devam edecek.
İSTANBUL HABERLERİ Haberi
MALATYALILARA MÜJDE, MEDYA 44 YAYINDA

Merkezi İstanbul Sefaköy'de olan çiçeği burnunda yep yeni bir Malatya televizyonu kuruluyor. Şİmdilik NURS TV olarak yayın yapan Televziyon kanalı Önümüzdeki günlerde Medya 44 adıyla yayın hayatına devam edecek.

 

 

Bölge Gazetesi ve Yaşam Tv'ninde kurucusu olan Ferhat Canbey, kanalla ilgili bilgi verdi ve kanalın kadrosunu açıklayarak şu ifadeleri kullandı: Yazılı basına ömür vermiş bir gazeteci olarak bir hayalim vardı. Malatyalıların tüm dünyaya ulaşan bir Televizyon kanalı olsun istiyordum. Ama kanalın haber bültenlerinde doğru, objektif haberler yayınlansın.
Yalanın y si, iftiranın i si yer almasın metinlerde. Haysiyet cellatlarının arenası olmasın. Malatyalıya yakışan ve dört dörtlük Malatya plakasını taşıyan bir ekran olsun istedim.


BU KANALDA MALATYALI KENDİNİ BULACAK


Vatana, millete, devlete sıkı sıkıya bağlı olsun, yayın politikasıyla, patronunun duruşu, çalışanların tavrıyla. Sonra, güzel kültürel programlar olsun, Malatya'nın örfü, âdeti yansısın içeriklere. İzleyiciyle buluşsun.
Nerede yaşıyorsa yaşasın, her Malatyalı kendini bulsun programlarda.

HEPİMİZİN HAYALİDİ
Bu sadece benim hayalim değildi ki.
Tüm şehrin hayaliydi. Tüm Malatyanın müşterek rüyasıydı. Şükürler olsun tahakkuk etti bu halimiz, gerçekleşti bu rüyamız.
Bu rüyamı gerçekleştirmemde Malatya ve Malatyalılara tertemiz bir ekran kazandırmamda bana yardımcı olan Malatyalı hemşerilerime teşekkür ediyorum.

 

İŞTE DÖRT DÖRTLÜK BİR KADRO


Önümüzdeki günlerde Malatya'yada Malatyalılara yakışır bir stüdyo kurarak kısa sürede tüm Malatyalılara ismimizi duyuracağız. Özelikle Haber merkezinde çok önemli ve sürpriz isimler olacak.
Haber merkezimizde tamamı profesyonel, alanının yetkin isimlerinden oluşan bir kadro ile çalışacağız. Kadromuzda birlikte iştişare ederek çalışacağımız bazı simler şöyle; Rıfat Gökçe, Bülent Yalvaç, Mikail Pelit, Polat, Faysal Elkoca, Ali Karadeniz ve daha bir çok isim olacak.


MALATYALILARA HAYIRLI OLSUN


Türksat 4-A Uydu Frekansı; 12303, Sembol 27500 Vertical Batı bandında yayın yapacak Medya 44 Yakında D-Smart, Digiturk ve kablolu yayında da (Tele-dünya ve Tivibu) olacağız. dedi. Medya 44 Malatya ve Malatyalılara Hayırlı olsun!

Kaynak: Ferhat Canbey- Bölge Gazetesi ve Yaşam Tv'ninde kurucusu

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: MALATYALILARA, MÜJDE,, MEDYA, 44, YAYINDA,
Yorumlar
Haber Yazılımı