Haber Detayı
17 Ekim 2019 - Perşembe 03:35
 
Metin Feyzioğlu kıyılan dini nikahın şahidi oldu
Metin Feyzioğlu kıyılan dini nikahın şahidi oldu Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan'ın da bulunduğu dini nikahta Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu şahitlik yaptı.
TÜRKİYE Haberi
Metin Feyzioğlu kıyılan dini nikahın şahidi oldu

Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan, sosyal medya hesabından belediye binasında hem resmi hem de dini nikahın kıyıldığına dair bir video paylaştı. Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu da belediye binasında kıyılan bu hem resmi hem dini nikahın nikah şahidi oldu.

Sanatçı Mahmut Tuncer’in de katıldığı nikaha ilişkin Sayan’ın paylaşımında, “Belediyemizde dini ve resmi nikahı birlikte kıyıyoruz.. Bugünkü çiftlerin nikah şahidi ilimizde bulunan Türkiye barolar birliği başkanı Sayın Metin Feyzioğlu idi. Türkiye’de ilk olan uygulamamızı çok beğendi. Kendisine çok teşekkür ederiz ilimize hoş geldiniz diyoruz…” dedi.

RESMİ VE DİNİ NİKAH BİRLİKTE KIYILIYOR

Savcı Sayan söz konusu görüntüleri, kişisel Twitter hesabından, “Belediyemizde dini ve resmi nikahı birlikte kıyıyoruz. Bugünkü çiftlerin nikah şahidi ilimizde bulunan Türkiye barolar birliği başkanı Sayın Metin Feyzioğlu idi. Türkiye’de ilk olan uygulamamızı çok beğendi. Kendisine çok teşekkür ederiz ilimize hoş geldiniz diyoruz…” notuyla paylaştı.

 

Sayın Metin Feyzioğlu idi. Türkiye’de ilk olan uygulamamızı çok beğendi. Kendisine çok teşekkür ederiz ilimize hoş geldiniz diyoruz…” notuyla paylaştı.

 

 

Kaynak:Savcı Sayan  kişisel Twitter hesabından,

Dinihaber.com

 

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Metin, Feyzioğlu, kıyılan, dini, nikahın, şahidi, oldu,
Yorumlar
Haber Yazılımı