Haber Detayı
27 Haziran 2017 - Salı 15:12 Bu haber 2485 kez okundu
 
Öznur Çalık’tan 2. Ordu ve Şehitlik ziyareti
Öznur Çalık’tan 2. Ordu ve Şehitlik ziyareti AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık, 2. Ordu Komutanı Korgeneral İsmail Metin Temel’i ziyaret ederken, Malatya Şehitliğini de ziyaret ederek karanfil bırakıp dua etti.
YAŞAM Haberi
 Öznur Çalık’tan 2. Ordu ve Şehitlik ziyareti

 
 
Öznur Çalık’tan 2. Ordu ve Şehitlik ziyareti
 
Çalık’tan 2. Ordu ve Şehitlik ziyareti

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık,  2. Ordu Komutanı Korgeneral İsmail Metin Temel’i ziyaret ederken,  Malatya Şehitliğini de ziyaret ederek karanfil bırakıp dua etti.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık beraberinde Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır ve AK Parti İl Başkanı  Hakan Kahtalı ile birlikte 2. Ordu  Komutanı Korgeneral İsmail Metin Temel’i ziyaret etti.  Ziyarette çalık, Korgeneral Temel ile bir süre görüştü.

Çalık ve beraberinde Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır ve AK Parti İl Başkanı Hakan Kahtalı ile birlikte Malatya Şehir Mezarlığındaki Şehitliği ziyaret etti.  Burara okunan duanın ardındın Çalık ve beraberindekiler Şehit mezarlarını ziyaret edip, karanfil bıraktı.

Çalık,12 silah arkadaşı ile birlikte Şırnak’ta helikopter kazasında şehit düşen Şehit Jandarma Yarbay  Songül Yakut’un mezarında ziyaret edip, karanfil bıraktı.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık, Şehitlik ziyareti sonrasında yaptığı açıklamada; “Bugün 2. Ordu komutanımızı ziyaret ettik. Askerlerimizle vermiş olduğumuz şehitler için bir kez daha başsağlığı dileklerimizi ilettik.  Arkasından Malatya’daki şehitlerimizin kabirlerini ziyaret ediyoruz.

Terör örgütleriyle mücadele ederken, Doğu’da, Güneydoğu’da, uluslararası alanda mücadele ederken şehit düşen polislerimize, askerlerimiz, korucularımıza, sivillerimize ben bir kez daha Allah’tan rahmet diliyorum, başımız sağ olsun. İnşallah şehitlerimizin emaneti olan varlıklarına da, ailelerine sahip çıkmak bizlerin görevi. Sonuna kadar şehit ailelerimize ve emanetlerine sahip çıkacağız. İnşallah, bunda sonra daha şehit düşmesin, şehitler gelmesin, analar ağlamasın, yürekler yanmasın istiyoruz. PKK’nın, FETÖ’nün, DHKP-C’nin, tamamının, oklarının üzerimize çevrildiği bir dönemde biz birliğimizi ve beraberliğimizi koruyacağız.” dedi.

www.oznurcalik.com.tr

********************************************

Başı rahmet, ortası mağrifet sonu ise cehennemden kurtuluş olan mübarek Ramazan Ayı’nı bir kez daha geride bırakmanın buruk bir sevincini yaşarken, dostluk ve kardeşlik duygularını pekiştiren, birlik ve beraberliği güçlendiren Ramazan Bayramı’nı da karşılamanın mutluluğu içerisindeyiz.

İbadet ayının ardından şimdi ise, en iyi değerlerin hatırlandığı, yoğun bir duygu etkileşiminin içine girildiği, manevi değerlerin her zamankinden daha fazla ifa edildiği bir bayrama daha ulaştık. Biliyoruz ki bayramlar bizi biz yapan, kuşaklar arası hoşgörüyü, saygıyı, sevgiyi kalplere dokunduran günlerdir.

11 Ayın Sultanı Ramazan-ı Şerif boyunca, nefsimizi açlıkla terbiye ettik, halden anlamanın idrakı içinde olduk. Rabbimize sonsuz hamdüsenalarımızı ilettik. Yüce Mevla’mız Ramazan-ı Şerif boyunca ettiğimiz duaları kabul, ibadetlerimizi makbul kılsın inşallah.

Bu duygu ve düşüncelerimle, Ramazan Bayramı’nın başta aziz milletimize, tüm İslam Alemine, ve insanlığa hayırlar getirmesini temenni eder, mutlu ve huzur dolu bir bayram geçirmenizi Yüce Mevla’dan niyaz ederim.

Öznur ÇALIK

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı

Sosyal Politikalar Başkanı

Kaynak: Editör:
Etiketler: , Öznur, Çalık’tan, 2., Ordu, ve, Şehitlik, ziyareti,
Yorumlar
Haber Yazılımı