Haber Detayı
08 Mart 2020 - Pazar 01:25 Bu haber 982 kez okundu
 
Süleymancılık l Cemaate Adanmış 40 Yıllık Hüsran (PDF indir)
Zekayi Işın'ın Süleymancılık isimli kitabını artık cep telefonunuza veya bilgisayarınıza indirip rahatlıkla okuyabilirsiniz. Ayrıca dinihaber.com'un bir hizmeti olarak kitabın PDF'sini dostlarınıza gönderip EHLİ SÜNNET maskesi altında yapılanan Haçlı/İsrail projesi tasavvuf/tarikat gruplarının İslamla uzaktan yakından alakalarının olmadığını anlatabilirsini
GÜNCEL Haberi
Süleymancılık l Cemaate Adanmış 40 Yıllık Hüsran (PDF indir)

Zekayi Işın'ın Süleymancılık isimli kitabını artık cep telefonunuza veya bilgisayarınıza indirip rahatlıkla okuyabilirsiniz. Ayrıca dinihaber.com'un bir hizmeti olarak kitabın PDF'sini dostlarınıza gönderip EHLİ SÜNNET maskesi altında yapılanan Haçlı/İsrail projesi tasavvuf/tarikat gruplarının İslamla uzaktan yakından alakalarının olmadığını anlatabilirsiniz.

Elinizdeki bu kitap, Zekayi Işın’ın 1977 yılı Almanya’ya ayak basmasıyla birlikte Süleymancılar içinde İslam’a hizmet adı altında geçen yılları konu edinir. 

Bu kitapla EHLİ SÜNNET maskesiyle hadis savunuculuğu yapan tasavvuf/tarikatların "ümmeti Kur'an'dan koparma projesi" olan bir İngiliz projesi olduğunu daha iyi anlayacaksınız.

Kitabın PDF'sini İndirmek İçin TIKLAYINIZ...

İlerleyen yaş ile birlikte eşi Meryem hanımla birlikte gördükleri cemaat içi çelişkiler, görevlendirildiği bir fabrikada domuz etinden sucuk yapıp Müslümanlara satmaları ve bunu silsile ile üstteki hocalara iletmesi durumunda tamamının bundan haberdar olup kendisine susmasını tehditle telkin etmeleri, daha sonra cemaat yasağı konması ile bu teşkilatın gayri müslim bir yapıca idare edildiğine dair artan şüpheler, para düşkünlüğü, liyakatsiz hoca atamaları, kaynaktan yoksun oluşan fıkhi yaşam, Hristiyanlıktaki aforoz benzeri istenmeyen üyeye çekilen “yasaklı muamelesi”, ikiyüzlülük, İmamı Rabbani’yi Kur’an’ın önüne koyma, Kur’an meali ve tefsirini okumaktan uzak duruş, Kur’an öğrenimi yapılan cemaat reklamın aksine Kur’an’a mesafeli duruş, vatana ihanetten türünden söylemler, ana babaya düşman etme, çocukların aklını dumura uğratma, zeki çocukları telef etmede gösterdikleri maharet, katı itaat kültürü, Süleyman Hilmi Tunahan’ın 33. silsilenin son halkası Mehdi olduğu söylemi, Peygamberimizden sonra 33 Resul geleceği ve Süleyman Hilmi Tunahan’ın bu 33 Rasul halkası ile vazifelendirildiği, 33 rakamının anlamı ve nereden çıktığı üzerinde yaptığı araştırmada Masonluktaki 33. derece dışında bir anlam bulamadığı gibi nedenlerle başlayan cemaat sorgulaması çiftin zihninde büyük bir dönüşüm oluşturur. Sorgulama, dönüşüm ve nihayet bu cemaatin İslam dini ile ilgisinin olmadığına getirilen kesin yargı sonucunda yaptıkları hizmetlerle İslam’a zarar verdikleri, Müslümanları aldattıkları inancıyla beliren pişmanlık, yıllarının aksine bu defa bu cemaatin gerçek yüzünü ortaya koyma şeklinde kendini gösterir. 

Kitabın PDF'sini İndirmek İçin TIKLAYINIZ...

Kitabı Satın Almak İçin TIKLAYINIZ...

 

 

Kaynak:https://www.dinihaber.com/dini-yayinci/suleymancilik-l-cemaate-adanmis-40-yillik-husran-pdf-indir-h144331.h

Kaynak: Editör:
Etiketler: Süleymancılık, l, Cemaate, Adanmış, 40, Yıllık, Hüsran, (PDF, indir),
Yorumlar
Haber Yazılımı