Haber Detayı
21 Şubat 2019 - Perşembe 02:37 Bu haber 1287 kez okundu
 
Valide Sultan Gemisi'nde Aşk Engel Tanımaz Programı
VALİDE SULTAN GEMİSİ’NDE “AŞK ENGEL TANIMAZ” PROGRAMI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
GÜNCEL Haberi
Valide Sultan Gemisi'nde Aşk Engel Tanımaz Programı

Engellileri yıkan projeleriyle Türkiye çapındaki belediyeler arasında örnekle gösterilen Üsküdar Belediyesi, 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel gerçekleştirdiği etkinlikle “Aşk Engel Tanımaz” dedirtti.

Üsküdar Belediyesi, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde Türkiye Beyazay Derneği işbirliğinde “Aşk engel tanımaz” diyerek engelli çiftleri bir araya getirerek, koşulsuz sevginin en güzel örneklerinden birini gözler önüne serdi. 
Etkinlik kapsamında Valide Sultan Gemisi’nde bir araya gelen 125 engelli çift, Sevgililer Günü’nün keyfini Boğaz turu eşliğinde çıkardı. Engellilerden oluşan koronun seslendirdiği şarkılarla eğlenen çiftler, bu anlamlı günde bir kez daha engellere karşı meydan okudu.

Sevgililer Günü’nde engelli çiftleri bir araya getirerek, sevginin şartlar ne olursa olsun engel tanımadığını ortaya koyan çok önemli bir etkinliğe imza attıklarını kaydeden Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, “Sevgililer Günü; Anneler Günü, Babalar Günü, doğum günleri gibi özel günlerin en anlamlıları arasında yer alıyor. Bu anlamlı günde engelli vatandaşlarımızı buluşturarak, koşulsuz sevginin önemini bir kez daha hatırlatmak istedik. Bugün burada bir araya gelen çiftlerimiz, her türlü engeli yıkıp, birbirlerini koşulsuz severek bize çok büyük bir örnek oluyorlar.  Hayatın tüm zorluklarına rağmen birbirlerinden asla vazgeçmeyen bu çiftlerimizden alacağımız çok büyük dersler var. Hepsine büyük bir saygı duyuyoruz.” diye belirtti.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Valide, Sultan, Gemisi'nde, Aşk, Engel, Tanımaz, Programı,
Yorumlar
Haber Yazılımı